Waarover we mailen
De NVDV kan relevante mailings versturen naar onze leden. Leden, domeingroepen en commissies kunnen een mailing aanvragen, net als niet-leden. Denk hierbij aan interessante nascholingsactiviteiten of inhoudelijke informatie die relevant is voor dermatologen, bijvoorbeeld onderwerpen die een domeingroep of commissie wil delen.
We versturen geen reclame-uitingen, zoals informatie over nieuwe producten of geneesmiddelen. Nascholing of bijeenkomsten die door de industrie gesponsord worden, kunnen wel via een mailing aangevraagd worden, zolang de inhoud vakinhoudelijk relevant is voor dermatologen.
Een mailing wordt eenmalig verstuurd. We versturen geen herinneringen.
Kosten
Aanvraag van leden voor niet-gesponsorde evenement: gratis.
Aanvraag van leden voor een gesponsord evenement: € 500,-.
Aanvraag van niet-leden voor een gesponsord evenement: € 1.200,-.
Hoe vraag je een mailing aan
Vul het formulier hieronder in. Wij beoordelen vervolgens of de inhoud voldoet aan onze voorwaarden en bepalen het bijbehorende tarief. Binnen drie werkdagen neemt het secretariaat contact met je op met de uitkomst. Voordat we de mailing versturen, krijg je nog een voorbeeld ter controle.
Privacy
De gegevens die je hier invult, gebruiken we uitsluitend voor de afhandeling van je mailingaanvraag. Zie ons privacybeleid voor meer informatie.
Contact
Vragen over een aanvraag? Mail secretariaat@nvdv.nl.