Bureau

Directie

Mw. dr. S. (Saskia) de Mare

Beleidsadviseur beroepsbelangen

  • Bestuurslid CMSR (Coöperatie Medisch Specialisten Rijnstate), bezoldigd
  • Lid innovatie-netwerk STZ, onbezoldigd
  • Voorzitter BBC (lid Raad Beroepsbelangen FMS), bezoldigd.

Dhr. dr. J.J.E. (Jannes) van Everdingen

Directeur

  • Adviseur Zorginstituut Nederland (in deeltijd), bezoldigd
  • Adviseur FMS (in deeltijd), bezoldigd
  • Directeur Uitgeverij Belvedère, bezoldigd
  • Hoofdredacteur magazine HEELdeHUID (NVDV),bezoldigd
  • Voorzitter bestuur Stichting  Bio-wetenschappen en Maatschappij NWO/ZonMw, onbezoldigd
  • Secretaris Stichting Anonieme Nierdonatie, onbezoldigd
  • Lid bestuur Nederlandsch Natuur- en Geneeskundig Congres, onbezoldigd
  • Lid Stichting Cultureel woordenboek, onbezoldigd

Dhr. F. (Frans) Meulenberg

Directeur

  • Wetenschappelijk onderzoeker (in deeltijd) Medische ethiek en filosofie van de geneeskunde, Erasmus MC, Rotterdam, bezoldigd
  • Adjunct-hoofdredacteur magazine HEELdeHUID (NVDV), bezoldigd
  • Eigenaar van bureau ‘de Woordenwinkel’, bezoldigd
  • Recensent Medisch Contact, bezoldigd
  • Adviseur Fonds der Letteren, onbezoldigd
  • Secretaris Stichting Literatuur en medische ethiek, onbezoldigd.

Richtlijnen

Kim Geelen- Korenberg

Coördinator kwaliteit en beleid 

E-mail : k.geelen@nvdv.nl

Tel: 030 2006 803 

Leylah Teligui

Arts-onderzoeker

E-mail : l.teligui@nvdv.nl

Tel: 030 2006 805

Mijke Hofhuis

Arts-onderzoeker

E-mail : m.hofhuis@nvdv.nl

Tel: 030 2006 806 

Secretariaat

Miranda Staartjes

Ondersteuning patiëntenvoorlichting en PR en media / ledenadministratie

E-mail: m.staartjes@nvdv.nl

Tel: 030 2006 800

Virginia Hercules

Ondersteuning accreditatie, visitatie, website en financiën  / ledenadministratie

E-mail: v.hercules@nvdv.nl 

Tel: 030 2006 801

 

 

Lies Rijksen

Ondersteuning bestuur, consilium en nascholing  / ledenadministratie

E-mail: l.rijksen@nvdv.nl

Tel: 030 2006 802

Laura Fritschy-van der Meule

Redactiecoördinatie
Nederlands Tijdschrift voor Dermatologie en Venereologie

E-mail: l.fritschy@nvdv.nl 

Tel: 06 551 833 38